stroje kąpielowe jednoczęściowe

Jak zaprezentować się dobrze na plaży? Kup modelujący strój kąpielowy

Wakacje, żar lejący się z nieba – to wymarzony czas do spędzania na plaży. Niestety, wiele pań rezygnuje z wodnych kąpieli, bo wstydzi się pokazać w stroju kąpielowym. Na zrzucanie zbędnych kilogramów jest już za późno, ale można spróbować zatuszować niedoskonałości sylwetki.

Stroje kąpielowe dla pań z nadwagą

Praktycznie każda kobieta, niezależnie czy chuda czy gruba, ma kompleksy. Wyjście na plażę wiąże się z odsłonięciem ciała – i to jego znacznej części. Co zrobić, by czuć się komfortowo, a jednocześnie dobrze wyglądać? Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w odpowiedni strój kąpielowy. Hitem na rynku są modelujące ubrania plażowe. Sieć marszczeń skutecznie tuszuje wszelkie niedoskonałości figury. Dodatkowo wizualnie wyszczuplają wstawki po bokach. Stroje kąpielowe jednooczęściowe powinny być raczej jednokolorowe, najlepiej w ciemnych barwach. Duże geometryczne wzory nie wyglądają najlepiej. Szerokie ramiączka, zabudowany biustonosz –to bardzo ważne elementy tego typu kreacji. Nowoczesne stroje kąpielowe nie tylko optycznie wysmuklają, ale również realnie modelują sylwetkę. Na rynku dostępnych jest wiele takich ubrań, ale żeby je idealnie dopasować do figury, najlepiej zlecić ich uszycie specjaliście. Tylko doświadczona osoba będzie w stanie doskonale zakryć wszelkie niedoskonałości. Ważne jest dobre podtrzymanie biustu. Musi się tym zająć brafiterka. Wbrew pozorom, ma to bardzo duże znaczenie, bo dobrze dobrany biustonosz wyszczupla wizualnie nawet o dwa numery.

Pareo i inne dodatki

Jeśli siedzimy na plaży, nie musimy cały czas być odsłonięci – szczególnie kiedy nie chcemy pokazywać swoich nóg. Strój kąpielowy jest przydatny jedynie przy wejściu do wody. Będąc na plaży, można zasłonić się eleganckim pareo. Pełni ono podwójną funkcję. Po pierwsze zakrywa niedoskonałości, po drugie – chroni przed słońcem. Kilkugodzinna ekspozycja na działanie promieni słonecznych nie jest zbyt dobra. Może prowadzić do poparzeń skóry, a w efekcie długofalowym do znacznie poważniejszych schorzeń, jak np. raka. Wprawdzie każda z pań tylko marzy, by opalić się na brązowo, ale trzeba to robić stopniowo. Inaczej może dojść do nieszczęścia. Warto używać kremów do opalania z wysokim filtrem, który stopniowo można zmniejszać. Ponadto nie powinno się siedzieć na słońcu zbyt długo. Raz na jakiś czas trzeba iść do cienia bądź ochłodzić się w wodzie. W przeciwnym wypadku można doprowadzić do udaru lub omdlenia. Warto przestrzegać podstawowych zasad zachowania się na plaży, żeby później nie mieć większych problemów.

Post Author: admin

Dodaj komentarz