mzada zabrze

Mazda Zabrze: samochód dla każdego

Japońska technologia, bezpieczeństwo, komfort jazdy sprawiają, że Mazdy są coraz częściej wybierane przez kierowców. Każdy kto choć raz je prowadził nie będzie chciał zmienić ich na nic innego. Kieruje się je bardzo płynnie, a do tego są niezwykle zrywne.

Co ma wspólnego filozofia KODO z motoryzacją?

Japońską filozofią KODO, odwołującą się do energii i witalności, inspirowali się projektanci samochodów którzy obserwowali gepardy w ruchu. Na tej bazie została stworzona designerska i płynna linia nadwozia, która zachwyca niemal każdego fana motoryzacji. Mazda Zabrze nie tylko świetnie się prezentuje, ale i doskonale prowadzi. Wrażenie robią zaokrąglone fragmenty, duże reflektory. W środku efektownie wyglądają chromowane wykończenia, które sprawiają, że samochód jest elegancki i dopracowany w każdym calu. System zarządzania plikami multimedialnymi to bardzo duże ułatwienie. W jednym miejscu są nawigacja, radio, odtwarzacz CD i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Samochód jest wyjątkowo przestronny. Nawet najmniejszy model w rodzinie, Mazda 2, jest bardzo komfortowy. Wewnątrz jest bardzo dużo miejsca. Są też większe samochody, które nadają się zarówno do jazdy z rodziną, jak i na dłuższe trasy. Pomimo większej sylwetki zaskakują zrywnością i dynamicznością.

Postaw na bezpieczeństwo

Mazdy to samochodowy niezwykle bezpieczne. Bez problemu można się nimi przemieszczać niezależnie od warunków na trasie. Solidna konstrukcja, dobrze zaprojektowane podwozie powodują, że są wyjątkowo łatwe w prowadzeniu i dobrze trzymają się nawierzchni. Nadwozie wykonane ze stali o podwyższonej odporności sprawia, że w razie wypadku jest znacznie mniejsze ryzyko doznania uszczerbku na zdrowiu. Mazda Zabrze to również nowoczesna technologia. Driver Alert ostrzega kierowcę, by się zatrzymał, kiedy robi się zbyt znużony. Z kolei system monitorowania ruchu poprzecznego jest nieoceniona pomocą podczas cofania. Śledzi, czy w pobliżu znajdują się przeszkody. Jeśli nie, oznacza to, że bez problemu można zacząć cofać.

Mazda dla każdego

Oferta samochodów Mazda jest bardzo różnorodna. Każdy jest w stanie znaleźć model idealny dla siebie. Są auta typowo miejskie, rodzinne, a także suvy i crossovery. Wszystkie łączy to, że są świetne w prowadzeniu, przestronne, wygodne i zaawansowane technologicznie. Jeśli trudno nam się zdecydować na konkretny model, wybierzmy się na jazdę próbną. W ten sposób będziemy w stanie poczuć, w jakim samochodzie najlepiej się czujemy. Niezależnie od naszych upodobań i indywidualnych preferencji jesteśmy w stanie znaleźć model idealny dla siebie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz