Odwiedź salon Mazda Gliwice i skorzystaj z jazdy próbnej

Kupno nowego samochodu to ważna decyzja. Trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. W końcu z pojazdu będziemy korzystali jeszcze przez parę lat. Musimy się dobrze czuć za kierownicą. Bez tego trudno będzie podjąć decyzję. Auto powinno mieć to coś, a najlepszym sposobem na weryfikację jest jazda próbna.

Czym się kierować przy wyborze samochodu?

Zanim kierowca wybierze dany model porównuje statystyki spalania, czyta opinie użytkowników, przegląda parametry techniczne, ale to nie wszystko. Prawdziwym sprawdzianem jest jazda testowa. W samochodzie musimy się dobrze czuć. Co z tego, że model będzie miał dobre opinie w sieci, skoro nie będzie się go perfekcyjnie prowadziło. Z tego powodu warto wybrać salon Mazda Gliwice i umówić się na jazdę próbną. Wielu właścicieli Mazd jednoznacznie potwierdza, że każdy kto choć raz usiadł za kierownicą tych japońskich aut nie będzie chciał już kierować innym pojazdem. Rzeczywiście Mazdy prowadzi się wyjątkowo precyzyjnie. Sztywne podwozie i stabilna konstrukcja sprawiają, że samochody są wyjątkowo bezpieczne i dobrze trzymają się nawierzchni. Doskonale wchodzą w zakręty, nawet przy dużych prędkościach. Wielu kierowców decyduje się na ich zakup właśnie z tego powodu. Są wyjątkowo zrywne, a do tego bardzo ekonomiczne. Nie spalają dużo, bo są wykonane z lekkiej blachy o podwyższonej odporności.

Jak umówić się na jazdę próbną?

Żeby skorzystać z jazdy próbnej, należy znaleźć najbliższy salon Mazda Gliwice i skontaktować się z przedstawicielem. Można to zrobić elektronicznie za pomocą formularza na stronie lub umówić się przez telefon. Następnie należy ustalić dogodny termin. Dealerzy starają się dostosować do klienta i ustalić dogodną porę. Jazda testowa jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Trwa około pół godziny i składa się z dwóch części. W pierwszej konsultant omawia możliwości techniczne i prezentuje funkcje samochodu, w drugiej zainteresowany siada za kółkiem. W ten sposób najłatwiej jest zweryfikować możliwości pojazdu i zadecydować, czy warto w niego inwestować. Za wyborem Mazdy przemawia również dobry serwis. Naprawy są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, a kierowca jest od razu informowany o kosztach. Przejrzysta polityka cenowa jest bardzo ważna. Klient ma świadomość, że nic go nie zaskoczy. Każda, nawet najdrobniejsza, czynność serwisowa jest na bieżąco zapisywana w elektronicznym rejestrze, a właściciel samochodu ma do tego wgląd w dowolnym momencie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz