Przygotuj auto do zimy z serwisem Toyoty

Zima stwarza spore zagrożenie dla kierowców. Śliska nawierzchnia, opady śniegu powodują, że jazda staje się mało komfortowa. Warto zrobić wszystko, by zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Dobrze jest sprawdzić stan techniczny pojazdu.

ASO nie jest takie drogie

Wiele osób omija punkty rekomendowane przez producenta szerokim łukiem. Dzieje się tak dlatego, że są przeświadczeni o tym, że ceny w takich miejscach są nieporównywalnie droższe niż w niezależnych warsztatach. Tymczasem może być z tym bardzo różnie. Serwisy ASO co rusz organizują promocje, dzięki którym można przejrzeć auto lub wykonać jego naprawę za stosunkowo niewielką kwotę. Dobrze z tego skorzystać, bo różnice mogą być naprawdę znaczące. Nie bez znaczenie jest też fakt, że takie prace są wykonywane z należytą starannością i wykorzystaniem aktualnego oprogramowania, nowoczesnych sprzętów. To wszystko powoduje, że warto się tego podjąć właśnie w takich miejscach. Przygotowanie samochodu jest ważne szczególnie przed zimą. Warunki na drodze nie są wtedy, delikatnie mówiąc, zachęcające. Łatwo można wpaść w poślizg. Niestety, na wszystko nie mamy wpływu, ale części rzeczy można się podjąć. Należą do nich m.in. doprowadzenie samochodu do dobrego stanu. Serwis ASO to dobre miejsce na tego typu przedsięwzięcia i to bez dwóch zdań. Jeśli znajdziemy atrakcyjną ofertę, warto z niej skorzystać. Serwis Toyoty proponuje klientom wykonanie przeglądu samochodu i sprawdzenie najważniejszych rzeczy w cenie 109 zl brutto. To stosunkowo niedrogo, biorąc pod uwagę szeroki zakres prac. W tej cenie mechanicy oprócz stanu technicznego pojazdu wymienią filtry oleju, ocenia dywaniki, hamulce, pasek klinowy, akumulator, hamulce, a do tego ustawia światła. Tym samym zyskamy pewność, że wyjeżdżając w trasę będziemy na to dobrze przygotowani i znacznie zmniejszymy ryzyko kolizji.

Dlaczego ASO?

Serwisy ASO to przede wszystkim dobra jakość usług. Wpływa na to wiele czynników. Przede wszystkim wysokiej klasy urządzenia, które umożliwiają dokładne postawienie diagnozy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w takich miejscach musi być aktualne oprogramowanie. Tym samym można wystawić rzetelną diagnozę, a co ważniejsze dobrze naprawić pojazd. To bardzo ważne i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo dobrej realizacji prac. Oprócz tego istotna jest sama obsługa. Wykwalifikowani mechanicy, którzy co roku muszą odnawiać swoje uprawnienia to bardzo dobra rekomendacja. Współczesne samochody rozwijają się w zastraszającym tempie, jednak, żeby dobrze je naprawiać trzeba się na tym znać. W tym celu stale trzeba podnosić swoje kwalifikacje.
Ty też chcesz przygotować auto do zimy? Postaw na serwis Toyoty: http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy

Post Author: kathleen leightoon

Dodaj komentarz