Systemy przywoławcze – kiedy się opłaca?

Systemy przywoławcze – http://gastro.pl/lrs/ – to najnowocześniejsza technologia, która znacznie podnosi efektywność pracy w wielu różnych branżach. Jest to prosty sposób, aby zoptymalizować pracę personalu, a także przyspieszyć komunikację w firmie. Lepsze zorganizowanie przekłada się na podniesienie standardu obsługi klientów. Zadowoleni goście polecą nas znajomym lub powrócą ponownie, co pozytywnie wpłynie na nasze zyski. Sprawdź, kiedy opłaca się postawić na systemy przywoławcze.

Systemy przywoławcze – zalety

Technologia wykorzystywana jest zazwyczaj w różnego typu hotelach, restauracjach oraz innych obiektach o charakterze użytkowym. Systemy przywoławcze wyróżniają się niezwykle prostą obsługą, z którą poradzi sobie osoba w każdym wieku. Nie musimy obawiać się, że pracownicy, którzy nie nadążają za postępem technologicznym, będą mieli problem z użytkowaniem urządzenia. Jego obsługę można porównać z obsługą telefonu – szybko i bezproblemowo. Nie będzie to kłopotliwe, ani dla osób starszych, ani chorych, czy też niepełnosprawnych.

Kolejną zaletą systemów przywoławczych jest możliwość indywidualnego skonfigurowania ich do naszych potrzeb. Każdy obiekt ma zupełnie inne oczekiwania, a także potrzebuje zupełnie innych usprawnień. System zostanie idealnie dopasowany do naszych wymagań, dzięki czemu praca będzie przebiegać sprawniej i szybciej. Nie musimy obawiać się, o zmiany zachodzące w przedsiębiorstwie. Nie będziemy musieli wymieniać całego systemu. Z biegiem czasu możemy dodawać kolejne funkcje. Wszystko zależy od nas.

Kolejnym atutem jest uniwersalność. Systemy przywoławcze sprawdzają się w wielu różnych branżach. Możemy wykorzystać je na dziesiątki różnych sposobów. Coraz częściej spotyka się ja np. w szpitalach, domach opieki społecznej, czy też w gastronomii. Klienci mogą błyskawicznie skontaktować się z obsługą, co podwyższa standard świadczonych usług. To również perfekcyjny sposób na ułatwienie komunikacji między pracownikami np. kelnerem i kuchnią.

Warto mieć świadomość, że sprawna komunikacje to podstawa udanego biznesu. Nie można stworzyć spójnej ekipy, jeśli wzajemny kontakt jest utrudniony np. z powodu zbyt dużej odległości. System przywoławczy jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zatrudniony przez nas personel nie traci energii oraz czasu, a mimo tego w dowolnym momencie może się ze sobą porozumieć i rozwiązać problem. Jest to znakomita opcja dla małych, średnich, a także dużych przedsiębiorstw.

Co wchodzi w skład zestawu?

Za szybszą pracę personelu oraz komunikację z klientami odpowiadają profesjonalne pagery. Są to bezprzewodowe urządzenia, które umożliwiają komunikowanie się z wybranymi jednostkami obiektu. Komunikacja jest możliwa dzięki działaniu transmitera. To właśnie on pozwala przesłać wiadomość. Systemy przywoławcze mogą być stosowane w wielu różnych sytuacjach np. podczas wezwania klienta po odbiór gotowego dania, czy też przywołanie obsługi do stolika przez klienta. Z pewnością sprawdzi się to w barach szybkiej obsługi. Taka komunikacja wymaga zatrudnienia mniejszej ilości personelu. Pomimo tego obsługa klienta odbywa się w sposób elegancki i sprawny.

Ciekawym rozwiązaniem są również systemy Table Tracker. Dzięki wbudowanej nawigacji GPS od razu trafimy do właściwego stolika. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych lokali o sporym natężeniu ruchu. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenie dostarcza nam dane statystyczne niezbędne do optymalizacji pracy. Dostaniemy takie informacje, jak np. średni czas obsługi, czy też alerty związane z przekroczeniem normy czasowej.

Sieć przywoławcza stworzona z systemów pagerów umożliwia przesłanie wiadomości do każdej osoby znajdującej się na terenie obiektu (wyposażonej w pager). Przyspiesza to komunikację m.in. osób zarządzających z personelem. W sytuacjach alarmowych możemy wysłać wiadomość tekstową wszystkim pracownikom. Bez najmniejszego kłopotu możemy podłączyć do sieci nowe urządzenia. Jest to system bezabonamentowy, więc nie musimy martwić się o jego opłacalność. Inwestycja w niezawodne urządzenie zwróci nam się już po około dwóch miesiącach użytkowania.

Post Author: Damian Malinowski

Dodaj komentarz