mazda tarnowskie góry

Szukasz samochodu z pazurem? Mazda Tarnowskie Góry to coś dla Ciebie

Mazda to samochód, który przełamuje konwencje. Jest przestronny i bezpieczny, ale w odróżnieniu do innych wiodących marek, ma wyjątkowo lekką linię nadwozia. Jego projektanci nawiązali do filozofii KODO, która oznacza energię i żywioł. Takie są też właśnie te auta – nic dodać, nic ująć.

Dla osób nie uznających kompromisów

Dawniej trzeba było wybierać między bezpiecznym i przestronnym samochodem a szybkim i zrywnym modelem. Mazda Tarnowskie Góry to krok do przodu. Wszystkie wymienione wyżej cechy można znaleźć w jednym samochodzie. Auto idealnie się prezentuje. Wyróżnia je płynna linia nadwozia, a do tego niezwykle komfortowe wnętrze. Wygodne fotele, praktyczna kierownica sprawiają, że samochód jest idealny w prowadzeniu. Nadaje się zarówno na długie trasy, jak i wypady na miasto. Stylowa sylwetka idzie w parze z bezpieczeństwem. Już sama konstrukcja jest bardzo dobrze przemyślana – w każdym najmniejszym szczególe. Stal o podwyższanej wytrzymałości jest doskonałym zabezpieczeniem w razie wypadku. Do tego samochód jest stosunkowo lekki, dzięki czemu nie spala dużo benzyny. Można się nim swobodnie przemieszczać w różnych warunkach. Sztywne nadwozie sprawia, że Mazda dobrze trzyma się drogi, nawet przy dużych prędkościach. Jej prowadzenie to prawdziwa przyjemność. Skrzynia biegów najnowszej generacji i wysokowydajny silnik sprawiają, że każdy kto choć raz usiądzie za kierownicą Mazdy nie będzie chciał już niczego zmieniać.

Japońska technologia i bezpieczeństwo na drodze

Samochód jest naszpikowanymi nowoczesną technologią. Dzięki temu jest bardzo bezpieczny. Zastosowano w nim wiele rozwiązań, które znacząco poprawiają komfort jazdy. System monitorowania ruchu poprzecznego stanowi nieocenioną pomoc podczas manewru cofania. Kiedy na drodze pojawia się przeszkoda, włącza się sygnał dźwiękowy. System wspomagający hamowanie uruchamia się, kiedy jesteśmy zbyt blisko poprzedzającego samochodu. Z kolei mechanizm pozwalający oszczędzić paliwo, i-stop, powoduje, że silnik wyłącza się w trakcie dłuższego postoju, a jego ponowny rozruch jest bardzo miękki i płynny. To sprawia, że nawet jazda po mieście nie jest tak droga. Driver Alert, ostrzegający przed znużeniem, powoduje uruchomienie sygnału dźwiękowego. To idealny moment, by się zatrzymać i chwilę odpocząć. W wielu wypadkach właśnie takie nowoczesne rozwiązania chronią przed poważniejszymi kolizjami na drodze i znacząco poprawiają bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Mazda Tarnowskie Góry to samochód dla Ciebie!

Post Author: admin

Dodaj komentarz