wynajęcie campera

Wynajem kampera – pomysł na idealną podróż?

Cenisz sobie wolność i niezależność? Chcesz zwiedzić kawałek świata, ale nie lubisz tłumów i pędzących za przewodnikiem zorganizowanych wycieczek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje marzenia o poznaniu dalekich krain staną się rzeczywistością. Oferujemy Ci wakacyjny wynajem kampera.

Czemu warto postawić na nasze kampery?

Do dyspozycji klientów posiadamy cztery pojazdy, systematycznie konserwowane przez naszych najlepszych i doświadczonych mechaników. Dlatego gwarantujemy ich bezawaryjność i sprawność, dlatego wynajem kampera jest zawsze udaną inwestycją. Jednak w trosce o naszych klientów, dbamy, aby na wszelki wypadek wszystkie nasze pojazdy posiadały pełen pakiet ubezpieczeń, dzięki któremu będziecie czuć się bezpiecznie. Nasze kampery są klimatyzowane i luksusowo wyposażone, tak aby zapewnić jak najwyższy komfort każdej podróży. W każdym z nich jest część wypoczynkowa, w której znajduje się wygodne rozkładane, dwuosobowe łóżko oraz dwie pojedyncze kanapy, część łazienkowa oraz część kuchenna, w której znajdują się lodówka, kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy, a także część bagażowa i bagażnik do transportu rowerów i sprzętu wodnego.

Bądź niezależny w podróży

Dzięki kamperowi dotrzesz tam gdzie chcesz. Sam planujesz trasę swojej podróży, Ty decydujesz gdzie będziesz spać i co oglądać, to również Ty decydujesz jak długo pozostajesz w jednym miejscu. Nie jesteś ograniczony przez ustalony i narzucony przez biuro podróży plan wycieczki. Dodatkowo możesz w każdej chwili zmienić wcześniej zaplanowaną trasę i wzbogacić ją o dodatkowe atrakcje. Podróż naszym wygodnym amperem to sama przyjemność, bo dzięki niemu czujesz się wolny i niezależny. Galerię fotografii naszych pojazdów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Tam również mogą Państwo dokonać rezerwacji wybranego pojazdu. Kampera możesz wynająć na tyle czasu, na ile potrzebujesz. Zapewniamy niskie ceny wynajmu, a dla osób, które dokonają rezerwacji pojazdu do końca marca zapewniamy atrakcyjne rabaty. Dzięki naszym kamperom spędzisz niezapomniane chwile i przeżyjesz prawdziwą przygodę, którą będziesz mógł wspominać przez długie lata. Nie zwlekaj i postaw na wynajem kampera.

Post Author: kathleen leightoon

Dodaj komentarz