Zdecyduj się na oprogramowanie dla firm transportowych, które Cię odciąży

Firma transportowa to miejsce, które cały czas się zmienia. Dynamika działania takiego przedsiębiorstwa jest ogromna. Ludzie się zmieniają, flota się zmienia, zamówienia również. Dlatego zarządzanie nim jest aż tak bardzo trudne.

Wiele korzyści w jednym miejscu

Efektywne zarządzanie firmą transportową wymaga od nas wielu godzin ciężkiej pracy, właściwie jest to całkowite poświęcenie się jednej kwestii. Dlatego musisz poszukiwać ułatwień i usprawnień w miejscu swojej pracy. Możesz zatrudnić większa ilość ludzi, którzy wspólnie z Tobą będą zarządzać, ale wiąże się to z rozbudową części administracyjnej i oczywiście większymi kosztami utrzymania. Możesz jednak zainwestować również w sprzęt i oprogramowanie, które pomoże Ci zapanować nad zadaniami, jakie stawia przed Tobą firma. Proponujemy Ci oprogramowanie dla firm transportowych, które jest udoskonalane w każdym momencie, które nie zajmie miejsca na Twoim komputerze, które umożliwi Ci pracę w każdym miejscu, gdzie tylko tego potrzebujesz i, które połączy Twoje zadania w jednym miejscu tak, byś mógł nad nimi zapanować w dogodny dla siebie sposób. Czy to mało? Pewnie nie, ale posłuchaj dalej, a przekonasz się, że to jeszcze nie wszystkie zalety tego, co dziś możemy Ci zaprezentować.

Zarządzaj z każdego miejsca

Zacznijmy od tego, co chyba najistotniejsze, czyli od możliwości zarządzania flotą pojazdów. Możesz to robić z dowolnego miejsca, ponieważ nasze oprogramowanie dla firm transportowych nie jest zainstalowane na jednym komputerze, ale znajduje się w przestrzeni wirtualnej, do której dostęp mamy zawsze i wszędzie. Jakie funkcje możemy wykorzystywać? Przede wszystkim zawsze wiemy, gdzie znajdują się nasze pojazdy, jakie są aktualnie wolne, czyli które możemy wykorzystać. W tym samym programie wystawiamy zlecenia, które trafiają bezpośrednio do naszych pracowników. Sprawdzamy także długości poszczególnych tras i czas pracy danego pracownika. Kontrola nad tym jest szczególnie ważna, by działać zgodnie z przepisami prawa pracy. Bardzo wiele korzyści tego oprogramowania wiąże się także z zarządzaniem stroną finansową wszelkich zleceń. Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste, wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Dodatkowo masz ciągłą kontrolę nad obrotami, nasze oprogramowanie dla firm transportowych samoczynnie zlicza wszelkie dane i przedstawia Ci, kiedy tylko chcesz raporty i analizy dziennie, miesięczne oraz dłuższe.

A może to jeszcze nie wszystko?

Tak, zdecydowanie to jeszcze nie wszystko. Jeszcze do tych zalet i korzyści możemy dodać to, że w jednym miejscu będziesz miał dostęp do wszelkich skanów dokumentów oraz wysyłania powiadomień smsem lub mailem pracownikom lub klientom. Dzięki zainwestowaniu w nasze oprogramowanie będziesz miał możliwość chwili odpoczynku, ponieważ usprawni ono Twoją pracę, będzie przebiegała ona dużo szybciej i skuteczniej.

Post Author: admin

Dodaj komentarz